Termometry elektroniczne bezdotykowe

 • Visiofocus Smart to dobry termometr elektroniczny bezdotykowy na podczerwień dla całej rodziny z gwarancją precyzyjnego pomiaru. Urządzenie opracowała włoska firma Tecnimed, która wyprodukowała pierwszy na świecie termometr elektroniczny i jest niekwestionowanym liderem w tej kategorii wyrobów. Visiofocus Smart to nie tylko dokładny termometr medyczny. Ten produkt jest przede wszystkim solidnym narzędziem diagnostycznym, które umożliwia skuteczną walkę z chorobą i zapewnia opiekunom poczucie bezpieczeństwa.

 • Prezentujemy Państwu Visiofocus Mini. To funkcjonalny termometr elektroniczny, o oznaczeniu fabrycznym 06700. Cechują go przede wszystkim niewielkie wymiary i świetne parametry techniczne, charakterystyczne dla firmy Tecnimed.
 • Termometr Visiofocus 06400 to zaawansowany wyrób medyczny. Jego działanie jest zawsze w pełni precyzyjne, a jakość wykonania najwyższa. Polecamy go zarówno fachowcom, jak i użytkownikom prywatnym, wymagającym najlepszych parametrów i dokładności.
 • Tremometr elektroniczny dla dzieci, niemowląt i osób dorosłych. Urządzenie wysokiej klasy z innowacyjną technologią jaką jest Age Precision®, która zapewnia doskonałą precyzję pomiaru. Termometr z specjalistycznym układem optycznym pozwalającym zarejestrować dwa razy więcej ciepła emitowanego przez ciało człowieka, niż tradycyjne termometry czołowe. Termometr elektroniczny z 3 trybami podświetlenia wskazującymi na pomiar temperatury: prawidłowy - kolor zielony, podwyższona - żółta, gorączka czerwony. Możliwość pomiaru bezdotykowego i dotykowego.
 • NC 150 to prosty w obsłudze termometr elektroniczny bezdotykowy dla każdego. Wyróżnia go łatwość w zastosowaniu, szybki i precyzyjny pomiar w zaledwie 3 sekundy. Pomiar za pomocą 1 przycisku szczególnie przypadnie do gustu osobą ceniącym prostotę i funkcjonalność. Możliwość wyciszenia dźwięku, która pozwala na bezpieczny pomiar temperatury u dziecka nocą, bez obaw o obudzenie "malucha". Dodatkowym atutem jest zastosowanie nowoczesnej technologii Silen Glow podświetlającej ekran na czerwono w przypadku wystąpienia gorączki.
 • Niedrogi termometr dla dzieci Oromed Baby to propozycja prostego w użytku urządzenia pomiarowego. Termometr pozwala na wykonanie szybkiego pomiaru temperatury w przeciągu 1 sekundy. Duży i czytelny ekran zapewnia łatwiejszy odczyt danych. Urządzenie pozwala na bezdotykowy pomiar temperatury na czole w odległość od 3 cm – 5 cm. Specjalistyczna konstrukcja zapewnia wygodę podczas trzymania urządzenia w dłoni. Termometr odpowiedni dla osób ceniących prostotę w urządzeniach elektronicznych.
 • Haxe HW2 to funkcjonalny termometr elektroniczny, wyróżniający się na tle innych przede wszystkim budową tzw. termometr pistolet, dzięki takiej konstrukcji zapewnia wygodę podczas wykonywania dużej ilości pomiarów np. w gabinetach medycznych, szpitalach itp. Zapewnia precyzję w uzyskanych wynikach zarówno podczas pomiaru temperatury ciała jak i również otoczenia, powierzchni. Urządzenie może działać w trybie jednostkowego pomiaru lub w trybie ciągłego skanowania powierzchni. Dodatkowo z dużym podświetlanym wyświetlaczem i alarmem gorączki.
 • ORO T30 to niewielki model termometru elektronicznego, który powinien się znaleźć w każdym domu. Urządzenie zapewnia szybki pomiar w ciągu 1 sekundy temperatury ciała na czole, otoczenia oraz przedmiotów. Dodatkową opcją w tym modelu jest zastosowana 3 stopniowa skala kolorystyczna informująca o poszczególnych pomiarach temperatury z sygnałem alarmu w przypadku występowania gorączki. Łatwa obsługa czyni urządzenie jeszcze bardziej atrakcyjnym.
 • Niewielki i prosty w obsłudze termometr elektroniczny Microlife IFR100. To urządzenie przeznaczone do pomiaru temperatury metodą bezdotykową, działa na podczerwień. Możliwość pomiaru temperatury ciała w uchu i na czole, również pomiaru otoczenia i przedmiotów. Z sygnalizacją alarmu gorączki i zakończenia pomiaru w technologii Silent Glow. Termometr intuicyjny i łatwy w zastosowaniu przez każdego, polecany dla dzieci, osób dorosłych i seniorów.
 • Dobry termometr elektroniczny dla dziecka Haxe TS23 to propozycja dobrego urządzenia do pomiaru temperatury w stosunkowo niskiej cenie jak do tak dobrej jakości. Urządzenie działające na podczerwień z możliwością pomiaru temperatury w uchu i na czole. Największym atutem tego modelu jest niewielki rozmiar. Jeden z mniejszych termometrów działających na podczerwień, dzięki temu urządzenie jest poręczne i funkcjonalne można mieć je zawsze przy sobie, zwłaszcza niezastąpione w podróży z dzieckiem.
 • Ergonomicznie wyprofilowany termometr z funkcją lasera KT50 Pro to propozycja dla każdego, kto poszukuje dobrej jakości termometru bezdotykowego do wygodnego trzymania w dłoni. Urządzenie polecane dla każdego zwłaszcza rodziców mających małe dzieci, odpowiedni dla osób starszych oraz wszystkich placówek opiekuńczo - medycznych. Specjalistyczny system, uwzględnia temperaturę otoczenia względem temperatury ciała lub powierzchni wybranego przedmiotu, co wpływa na większą precyzję wyniku. Dodatkowym atutem jest błyskawiczny pomiar w zaledwie 0,5 sekundy.
 • Prosty w obsłudze i funkcjonalny termometr bezdotykowy od szwajcarskiego producenta. Wyróżniający się precyzją pomiaru i bardzo dobrą jakością wykonania. Powstał w nowoczesnej technologii Silent Glow wyciszającej dźwięk podczas pomiaru. Z możliwością pomiaru temperatury ciała, otoczenia, wody do kąpieli dziecka, czy temperatury mleka.
 • Thermofocus Animal to nowoczesny termometr bezdotykowy znanej włoskiej marki Tecnimed. Jest to doskonały termometr weterynaryjny przeznaczony do badania temperatury ciała u zwierząt domowych i hodowlanych, polecany również dla indywidualnych użytkowników mających zwierzęta w domu. Termometr zapewnia precyzyjny pomiar na gałce ocznej, przewodzie słuchowym, czy odbycie, również umożliwia pomiar temperatury otoczenia, przedmiotów. Urządzenie wyróżnia doskonała jakość i precyzja pomiarów, jego żywotność określona na ok. 10 lat.
 • Visiofocus Pro to zaawansowane technologicznie urządzenie przeznaczone dla profesjonalnego użytku lekarzy, pielęgniarek, zespołów ratowniczych w szpitalach, gabinetach lekarskich itp, może być również stosowany w warunkach domowych. Urządzenie należy do jednych z najmniej zawodnych jeżeli chodzi o profesjonalne termometry medyczne. Pozwala na wykonanie, aż 1000 pomiarów w czasie 1 godziny. Termometr emituje bezpieczne dla oczu pomarańczowe światło LED. Posiada specjalistyczne tryby pracy ułatwiające użytkowanie np. tryb NURESE dla pielęgniarek czy tryb DOC dla lekarzy. Również przyciski buźka, domek czy MEM. Termometr zapewnia najwyższą precyzję pomiaru temperatury ciała, dzięki zastosowaniu systemu kalibracji ręcznej MQCS i automatycznej AQCS. Żywotność urządzenia w warunkach szpitalnych określana na 10 lat przy bardzo częstej eksploatacji.
 • Romed Therm 288MF to tani i sprawdzony termometr bezrtęciowy dla wszystkich osób ceniących tradycję. Jest to alternatywa dla niegdyś stosowanych termometrów zawierających szkodliwą rtęć. Jedną z zalet zastosowania tego rodzaju termometru jest barak jakiegokolwiek zasilania dlatego może być on użytkowany w każdych warunkach. Dodatkowo ten model posiada specjalne etui z systemem Shake zapewniającym ochronę przed uszkodzeniem termometru.
 • Microlife MT-162C to uznany przez kobiety za jeden z lepszych termometrów owulacyjnych, dzięki wysokiej dokładności pomiarów. Urządzenie może być również stosowane jako zwykły elektroniczny termometr do pomiaru temperatury ciała u dziecka czy osoby dorosłej. Wyposażony została w 4 cyfrowy wyświetlacz z delikatną końcówkę. Pomiar dokonywany jest w przeciągu 60 sekund a jego zakończenie sygnalizowane dźwiękowo. Termometr elektroniczny owulacyjny z możliwością wymiany baterii, obudowa wodoszczelna.
 • Tani termometr elektroniczny to propozycja dla wszystkich osób, które cenią zwykłe termometry tradycyjne jednak chcą uzyskać szybszy pomiar. Jest to termometr z miękką końcówką, która nie powoduje podrażnień nawet u dzieci. Bardzo dobry dla osób, które szukają taniego i prostego w zastosowaniu termometru elektronicznego.
 • Braun PRT2000 to bardzo dobry termometr elektroniczny dl dziecka z miękką końcówką. Jest to model z którego również mogą korzystać osoby dorosłe. Pozwala na uzyskanie szybkiego i precyzyjnego pomiaru temperatury w czasie 8 sekund. Wyposażony w nowoczesną technologię Age Precision, która dostosowuje pomiar do wieku dziecka. Dodatkowo zakres temperatur wyświetla się na kolorowym wyświetlaczu w postaci 3 kolorów, wynik również sygnalizowany dźwiękiem. Urządzenie posiada miękką i bezpieczną końcówkę pozwalającą na wykonanie pomiaru oralnie, odbytniczo i pod pachą.
 • Termometr elektroniczny zaawansowany technologicznie tzw. monitor temperatury Microlife PT-200 to bez wątpienia jeden z najlepszych termometrów dostępnych na rynku dla dzieci. Jako nieliczny oferuje monitorowanie temperatury ciała przez 24 godziny na dobę, rejestrując pomiar co 5 sekund. Dodatkowo zapis danych możemy obserwować w aplikacji na telefonie przy pomocy transferu bluetooth na odległość 10 metrów. To wygodna opcja dla rodziców mających małe dzieci, bez konieczności wstawania i sprawdzania co chwilę temperatury, wiemy jaki jest jej wynik śledząc na bieżąco w aplikacji. Dodatkowo plastry są biokompatybilne i antyalergiczne, wielorazowe, dzięki temu może korzystać z nich cała rodzina.
 • Termometr elektroniczny dla dziecka na wzór zabawki to propozycja dla najmłodszych pacjentów wymagających pomiaru temperatury ciała w warunkach domowych. Urządzenie wyglądem przypomina postać z bajki, dzięki temu dziecko szybciej zaprzyjaźnia się ze sprzętem i pozwala na wykonanie pomiaru temperatury pod pachą czy w odbycie również w ustach. Urządzenie łatwe w obsłudze pomiar za pomocą 1 przycisku. Elastyczna końcówka idealnie dopasowuje się do ciała.  Z kolei niewielki rozmiar pozwoli mieć termometr zawsze pod ręką.
 • Termometr elektroniczny na kształt zabawki to propozycja dla najmłodszych pacjentów. Jest to model przypominający żabkę z bajek dziecięcych. Dzięki temu dziecko nie kojarzy termometru z zwykłym urządzeniem a zabawką, co wywołuje u niego pozytywne odczucia i pozwala na oswojenie się z sprzętem i tym samym na przeprowadzenie spokojniejszego pomiaru. Elektroniczny termometr dziecięcy żabka pozwala na bezpieczny pomiar w ustach, odbycie, pod pachą. Elastyczna końcówka bardzo dobrze dopasowuje się do ciała. Urządzenie pomiarowe bardzo łatwe w obsłudze, uruchamianie następuje przy pomocy jednego przycisku. Idealny dla dzieci również może być stosowany przez osoby dorosłe.
 • Thermofocus 0700A2 to elektroniczny bezkontaktowy termometr dedykowany dla dzieci również doskonały dla osób dorosłych. Termometr pozwala na bezpieczny pomiar emitując nieszkodliwą wiązkę światła LED. Przy pomocy tego urządzenia zmierzą Państwo temperaturę ciała ale również otoczenia, wody, płynów i przedmiotów. Termometr bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze pomiaru dokonamy za pomocą jednego przycisku. Doskonałą precyzję zapewnia mu nowoczesny system kalibracji uwzględniający pomiar otoczenia. Producent określa żywotność urządzenia na około 10 lat.
 • Visiofocus Light to bez wątpienia jeden z lepszych termometrów, który powstał z myślą o dzieciach. Ten model posiada szereg niezbędnych funkcji, które mają na celu ułatwić pomiar temperatury ciała u dziecka. Dodatkowo oprócz pomiaru temperatury ciała u dziecka i osoby dorosłej, tym urządzeniem możemy zmierzyć temperaturę przedmiotów i cieczy jak np. wody do kąpieli dla dziecka czy mleka do picia. Termometr bezdotykowy pozwala uzyskać precyzyjny wynik, który wyświetlany jest na badanym pacjencie lub też dowolnym obiekcie. Wyposażony w 2 tryby kalibracji ręczną i automatyczną. Urządzenie pomiarowe z czujnikiem odległości i bezpiecznym systemem LED. W zestawie również etui ochronne na sprzęt.
 • Prezentujemy wysokiej klasy termometr elektroniczny bezdotykowy Vitammy Zoom DET-306 dla całej rodziny. Z urządzenia mogą korzystać dorośli jak i również dzieci, idealnie sprawdza się również dla niemowląt. Pomiaru temperatury dokonamy na ciele - czoło, również otoczenia i posiłków. Urządzenie zapewnia błyskawiczny pomiar temperatury w ciągu 1 sekundy, oferując dużą pamięć, aż do 10 ostatnich pomiarów wraz z datą i godziną. Termometr bezkontaktowy wyposażony został w interpretację wyników pojawiającą się na ekranie w postaci symboli. Termometr powstał z solidnego tworzywa, wykazuje odporność przy upadku z wysokości około 90 cm. Jego lekka konstrukcja zapewnia łatwe i wygodne trzymanie w dłoni.
 • Novama White to termometr bezdotykowy na baterie w dobrym stosunku jakości do ceny. Posiada elektroniczny system pomiaru temperatury. Czytelny wyświetlacz wskazuje wynik w szybkim czasie, wyświetlane wartości są duże i czytelne.
 • Depan 01004011 to elektroniczny termometr bezkontaktowy dedykowany dla każdego z nas. Urządzenie doskonale nadaję się do zastosowania domowego ale także sprawdza się w placówkach medycznych czy użytku publicznego. Wyróżnia się bardzo szybkim pomiarem. Posiada kolorystyczną skalę barwową oraz alarm gorączki. Warto wspomnieć o jego charakterystycznym kształcie, który wyglądem przypomina pistolet i ułatwia trzymanie w dłoni.

Termometry dotykowe i bezdotykowe dla dzieci, dorosłych i osób starszych.

Dobry termometr to urządzenie przystosowane do pomiaru temperatury ciała ale nie tylko nowoczesne termometry to już nie tylko podstawowy pomiar temperatury ale również pomiar otoczenia, jedzenia, obiektów itp. Termometry na przestrzeni lat ewoluowały, tradycyjny rtęciowy termometr niegdyś spotykany w każdym domu zastąpiły termometry szklane, elektroniczne. Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór termometrów od tanich modeli za ok. kilka złotych jak i również droższych nawet za kilkaset. Termometry, które wybraliśmy do naszej oferty to sprawdzony i solidny asortyment, który utrzymuje się na rynku od wielu lat i jest niezawodny. Jednak podążając za technologią również wdrożyliśmy nowoczesne termometry pomiarowe z zaawansowaną technologią. Mamy propozycję dla dzieci i osób dorosłych.

Nasza oferta jest również skierowana do specjalistycznych placówek opiekuńczych, medycznych, gdzie wymaga się profesjonalnego urządzenia. Naszą ofertę tworzyliśmy kierując się opinią specjalistów, biorąc również pod uwagę opinię rodziców, którzy bardzo często wybierają termometry ze względu na dzieci. Nie zapomnieliśmy również o osobach starszych czy seniorach, dla których ważna jest prosta funkcjonalność urządzenia i czytelny ekran. Dlatego cały czas pracujemy nad ulepszaniem naszej strony skupiając się na rzetelnym opisie i prowadzeniu bloga aby ułatwić Państwu zakup odpowiedniego urządzenia pomiarowego. A czym kierować się przy jego wyborze oprócz ceny, która również jest istotna. Dlatego też w naszym sklepie znajdą Państwo modele termometrów od najtańszych do droższych tak aby każdy mógł mieć w swoim domu termometr pomiarowy. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na to komu ma służyć urządzenie, mając tu na myśli dzieci lub osoby starsze.

Każdy z naszych termometrów nadaje się do pomiaru temperatury dla dzieci, dorosłych i osób w podeszłym wieku, jednak ich pomiar może się różnić np. metodą, ponieważ istnieją termometry dotykowe i bezdotykowe. Jest to bardzo ważne kryterium ponieważ bezdotykowe urządzenie jest bardziej higieniczne, eliminuje ryzyko przenoszenia bakterii, wirusów z jednego pacjenta na drugiego, jest to zwłaszcza istotne, kiedy temperaturę mierzymy u dzieci, jaki i również większej ilości osób wtedy najlepiej jest wybrać termometr bezdotykowy. Dotykowe termometry najlepiej użytkować indywidualnie i po każdym zastosowaniu dokładnie wymyć i zdezynfekować. Kiedy mamy zamiar zakupić dokładny termometr dla dziecka szczególnie niemowlaka, warto wziąć pod uwagę możliwości pomiarowe czyli np. czy termometr posiada możliwość mierzenia temperatury otoczenia np. wody pokarmów, jest to bardzo istotne, ponieważ aby wykąpać dziecko woda powinna mieć określoną temperaturę podobnie jest również z mlekiem, którym karmimy dziecko.

Nowoczesne termometry dla dzieci jak Braun BNT 400 mają również możliwość wyłączenia funkcji dźwiękowej. Dzięki temu możemy bezproblemowo wykonać pomiar nocą, kiedy dziecko śpi. Również istotna jest funkcja kolorystyczna informująca o prawidłowej temperaturze w kolorze żółtym i czerwonym – gorączce. Ten model termometru może być również stosowany przez osoby dorosłe. Termometr dla dziecka powinien być również niewielkich rozmiarów tak aby mama mogła zmieścić go w podręcznej torbie dla dziecka. Wartym uwagi jest utrzymujący się wciąż na rynku niezawodny Visiofocus smart. Jest to termometr dla dzieci, który jest jednym z najchętniej wybieranych termometrów dziecięcych. Między innymi dzięki niezawodności. Ten wybór pozwoli nam na długi czas cieszyć się precyzyjnym i niezawodnym urządzeniem. Z tańszych modeli, które są również bardzo dobre jednak nie posiadają specjalistycznych funkcji może być termometr Microlife NC100 w technologii Silent Glow.

Dla osób starszych i w podeszłym wieku, które często mają problem z odczytem danym na niewielkich ekranach mamy propozycję dobrej jakości termometru np. z sygnalizacją dźwiękową. Czyli podwyższona temperatura jest sygnalizowana przy pomocy dźwięku, dzięki temu nawet jak nasza babcia czy dziadek nie odczyta dokładnie wyniku to będzie wiedział/ wiedziała czy ma podwyższoną temperaturę czy jest wszystko w porządku, Taką opcję posiada wiele modeli jednym z nich jest Microlife NC-150, który dodatkowo posiada kolorystyczną skale pomiarów, gdzie zielony oznacza prawidłowy pomiar a czerwony gorączkę, na dodatek urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, więc to idealny termometr dla osoby starszej. 

Dla jednostek medycznych i placówek medycznych bardzo dobrze sprawdzi się termometr bezdotykowy zaprojektowany na kształt tzw. pistoletu co zapewnia wygodne trzymanie w dłoni pozwalające na dokonanie pomiaru przy dużej ilości osób nie męcząc dłoni. Jednym z najlepszych na rynku dedykowanym również dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych jest wysokiej jakości termometr włoskiego producenta TECNIMED bardzo precyzyjny i wydajny VisiofocusPro. Jest to profesjonalny termometr lekarski, który sprawdzi się przy bardzo dużej liczbie pacjentów pozwala na precyzyjny pomiar temperatury do 1000 razy na godzinę, idealny do dużych szpitali, szkół, jednostek. Opiekuńczych itp. Urządzenie dokonuje pomiaru w błyskawicznym tempie w ciągu 1 sekundy.

W naszej ofercie mamy również termometr owulacyjny do samokontroli chcących w naturalny sposób za pomocą temperatury ciała obserwować swój cykl menstruacyjny i na jego podstawie wyznaczać owulację. Jest to niedrogi termometr znanej marki Microlife model MT-162C, urządzenie bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze.

Dla wszystkich osób, które wciąż cenią tradycję jednak musiały się rozstać z niebezpiecznymi termometrami rtęciowymi mamy alternatywę w postaci termometrów szklanych, za pomocą których można dokonać pomiaru dotykowego w ustach, pod pachą czy w odbycie, dodatkowo ten model Romed Therm 288MF jest szczelny i posiada system Shake System pozwalające na bezpieczne przechowywanie sprzętu nie narażając go na uszkodzenie. Również posiadamy termometr dotykowy elektroniczny z miękką końcówką. Z kolei dla miłośników zwierząt domowych i hodowlanych mamy niezastąpiony termometr Thermofocus Animal również bardzo dobry jako termometr weterynaryjny. Pozwalający na bezpieczny pomiar na gałce ocznej, w jamie usznej i na odbycie.

Mamy nadzieję, że nasz krótki poradnik, pozwoli Państwu wybrać odpowiedni model termometru, którym będzie można się cieszyć przez długi czas.

Go to Top